Summit 2020

Summit 2020

بخشی از انقلاب صنعتی چهارم باشید …

آینده تولید را از دیدگاه متخصصین جهانی ببینید، سیاست‌های دولت را درک کنید، حامی به دست آورید و اعتبار کسب کنید، به آخرین مدل‌های کسب‌وکار دسترسی داشته باشید، درباره موردهای مطالعاتی کوچک و بزرگ صنعت ۴.۰ بشنوید، و ببینید چطور در کسب‌وکارتان معنا پیدا می‌کند. با همکارانتان ارتباط برقرار کنید و آخرین فناوری‌ها و راه‌حل‌ها را برای تولید هوشمندانه‌تر ببینید. همه این موارد در بزرگترین گردهمایی انقلاب صنعتی چهارم در شهر منچستر محقق خواهد شد.
در ماه آوریل سال ۲۰۱۷، اجلاس صنعت ۴.۰ با این هدف تأسیس شد که رهبران کسب‌و‌کارهای قدرتمند، اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و در مورد موضوع بزرگ تحول دیجیتال در تولید بحث و تبادل‌نظر کنند. با حضور بالای ۴۰۰ نماینده از ۴۰ کشور در رویداد سال گذشته، این اجلاس خبرگان دولت‌، کسب‌وکارها و شرکت‌های وابسته به صنعت و علوم را جذب کرده؛ در واقع آن‌هایی که مشتاق هستند تجربیات خود را با تولیدکنندگانی که تصمیم به تغییر فرآیندهای خود دارند، به اشتراک بگذارند.
و اکنون در چهارمین سال برگزاری این رویداد، نمایشگاه صنعت ۴.۰ در سال ۲۰۲۰ به دنبال جذب ۲۵۰۰ تولید‌کننده و متخصص در زمینه آخرین فناوری‌های خودکارسازی، رباتیک، نرم افزار، حسگرها، زوج‌های دیجیتال، واقعیت مجازی، پرینت سه بعدی، کلان داده، تعمیر و نگهداری پیشگویانه و بسیاری از حوزه‌های دیگر است.
این نمایشگاه به مدت دو روز از ۳۱ مارس تا ۱ آوریل سال ۲۰۲۰ در شهر منچستر دایر خواهد بود.