رویداد ها

Summit 2020
بخشی از انقلاب صنعتی چهارم باشید …
آینده تولید را از دیدگاه متخصصین جهانی ببینید، سیاست‌های دولت را درک کنید، حامی به دست آورید و اعتبار کسب کنید، به آخرین مدل‌های کسب‌وکار دسترسی داشته باشید، درباره موردهای مطالعاتی کوچک و بزرگ صنعت ۴.۰ بشنوید، و ببینید چطور در کسب‌وکارتان معنا پیدا می‌کند.
 
داووس ۲۰۲۰
مجمع جهانی اقتصاد موضوع اصلی و جزئیات اجلاس سالیانه داووس سال ۲۰۲۰ که قرار است از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ ژانویه در شهر داووس سوئیس برگزار گردد، اعلام کرد. موضوع اصلی پنجاهمین اجلاس مجمع، ذینفعانِ یک دنیای منسجم و پایدارتعیین شده است.
هانوفرمس ۲۰۲۰
هانوفر مس به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه‌های تجاری صنعتی دنیا شناخته شده است و نمایشگاه هانوفر مس ۲۰۲۰ از تاریخ ۲۰ تا ۲۴ آوریل در نمایشگاه هانوفر برگزار خواهد شد.
در این سری از نمایشگاه، کشور اندونزی به عنوان شریک برگزارکننده حضور خواهد داشت. بالای ۲۴۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاه، میزبان ۲۲۵ هزار متخصص تجاری بین‌المللی خواهد بود که موقعیت بررسی فناوری‌های آینده، خدمات و پیشرفت‌های آینده از سوی ۶۵۰۰ شرکت‌کننده را فراهم کرده است.
داووس ۲۰۱۹
اجلاس سالیانه مجمع جهانی اقتصاد از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ در شهر داووس سوئیس برگزار گردید و موضوع اصلی آن جهانی‌سازی بوده که در واقع به شکل‌گیری یک معماری جهانی در عصر انقلاب صنعتی چهارم اشاره دارد.