اخبار

جلسه نهایی ارائه دستاوردهای پروژه تدوین نقشه‌راه تحول دیجیتال و رونمایی از مدل بانکداری دیجیتال بانک کشاورزی در شورای فناوری اطلاعات بانک
همایش«آمادگی برای ورود به عصر انقلاب صنعتی چهارم و تحول دیجیتال»  در تاریخ سه‌شنبه ۱۰/۱۰/۹۸ در سالن وفا غفاریان در مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد در این همایش که با حضور جمعی از اعضای وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایدرو، ایمیدرو، سازمان‌ صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، مگفا و نمایندگان صنایع از جمله ایران‌خودرو و سایپا برگزار شد
کووید ۱۹ به صورت گسترده در حال افزایش است و وجود ارتباطات تنگانگ بین مردم بخاطر شرایط زندگی، سرعت گسترش این ویروس را بیشتر می­کند. ما باید از ابزارهای نوین برای دفاع از امنیت آینده خود استفاده کنیم و همچنین رهبری خوب بیش از هر زمان دیگری در این شرایط لازم است.

 

امسال به دلیل اوضاع بحرانی پیرامون همه‌گیری ویروس کرونا (Covid-19) رویداد هانوفرمس برگزار نشده است. طبق فرمان صادر شده از ناحیه هانوفر، برگزاری این نمایشگاه که برترین رویداد تجاری جهان می‌باشد، منع شده است.
ارتباطات، اطلاعات، زیرساخت‌ها و البته: صنعت. این روند برجسته یک فراروند(meta-trend) نیز هست، زیرا تقریباً بر تمامی اقدامات توسعه‌ای جاری تأثیر می‌گذارد و حتی آن‌ها را تعیین می‌کند. از صفر تا شصت تنها در چند سال، از یک چشم‌انداز مبهم تا واقعیت، بدون پایانی قابل تصور.